Козівський ліцей №2 Козівської селищної ради

Відео та фотогалерея

Козівський плавальний басейн. Відеорепортаж  https://youtu.be/Hv4uU_FVuJ8

А мрії все – таки здійснюються!!!

Кажуть, що мрії обов’язково збудуться, коли цього очікують тисячі дітей.

І це дійсно так, адже 23 березня 2017 року відкрився плавальний басейн на території Козівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, про який мріяли і якого усі з нетерпінням чекали ось уже понад 20 років!

У цей день всіх присутніх привітав голова Тернопільської ОДА Барна С. С., та голова Тернопільської обласної ради Овчарук В. В. На наше свято завітали почесні гості: Хома О. З. –начальник управління освіти та науки Тернопільської ОДА, Вітровий В. Б. – голова Козівської РДА, Репела П. Й. – голова Козівської районної ради, Медицька В. Г. – начальник відділу освіти та спорту Козівської РДА, голови РДА, керівники структурних підрозділів ОДА та РДА. За доброю українською традицією отець-декан Роман Рокецький, який подарував образ Миколая Чудотворця, отець Євген Бойко, отець Михайло Забанджала окропили наш басейн свяченою водою.

Представник агрохолдингу «Мрія» в Козівському районі Кушлик Б. І. вручив сертифікат на 50000 гривень для потреб басейну, директор приватного аграрного підприємства «Агроінвест» Пудлик Ю.Й. подарував ноутбук.

Приємно вразив всіх присутніх майстер – клас з плавання вихованців комплексної дитячої юнацької спортивної школи №1 м. Тернополя (старший тренер відділення Антонишин К. М.).

Щиро дякуємо всім, хто долучився до здійснення дитячої мрії.

У Козові відкрили басейн, який будували майже 30 років (Стаття і фото)

Проект розпочали ще у 2009 році, але кілька разів «заморожували». Активна та цілеспрямована робота розпочалася у 2015 році – зараз заклад на фінальній стадії. Водночас є перспектива, що займатися тут зможуть не лише учні місцевої школи – спорт стане доступним і для жителів сусідніх районів: Підгаєцького, Бережанського та Зборівського.