Історія закладу освіти
Історія закладу освіти
Навчальний заклад знаходиться в мальовничому та затишному куточку селища цукрового заводу Козови.
- Дата заснування - 1959 р.
- Мельник Андрій Кіндратович - перший директор Козівської ЗОШ №2, справжній митець своєї справи, який очолював колектив високопрофесійних вчителів.
- У 1960 р. за ініціативи вчителя біології Поспєлова М. В., зусиллями вчителів і учнів при школі було створено дендропарк «Лісова пісня», гордістю якого є рідкісні породи дерев, кущів, завезені з різних куточків світу.
У 1988 році директором школи став Шиліга Богдан Йосипович, який володіє високим рівнем культури управління навчальним закладом. У 2007 році він став одним із ста кращих керівників навчальних закладів України за результатами Всеукраїнського конкурсу «Кращий директор», а у 2008 році йому присвоєно звання «Заслужений вчитель України».
2019 -2024 рр - директором ліцею є Максимів Микола Олегович.
з серпня 2024 року - директором ліцею є Атаманчук Надія Любомирівна.
Понад 20 років школа працює за модульно-розвивальною формою навчання. Педагогічний колектив творчо підходить до вирішення проблеми «Формування ключових компетентностей школярів у системі модульно-розвивального навчання». З 2008 року на виконання Державної цільової соціальної програми «Школа майбутнього» навчальний заклад бере участь у дослідно – експериментальній роботі за даною темою. З грудня 2008 року колектив тісно співпрацює з інститутом обдарованої дитини АПН України над реалізацією програми «Проектування особистісного розвитку інтелектуально-обдарованої дитини».
- Два роки за сприяння Корпусу Миру США в школі працювала волонтер Емілі Котей
Щороку педагоги школи беруть активну участь у Всеукраїнському конкурсі «Вчитель року». Чимало з них стали переможцями районних конкурсів і представляли Козівщину на обласному рівні. Такі вчителі як Хань Л.Д. (вчитель інформатики) , Гурська Н.П.(вчитель англійської мови) , Голяс С.Є.(вчитель зарубіжної літератури), Довгошия Л.Р.(вчитель української мови та літератури), Кузь М.Л. (вчитель французької мови та літератури) увійшли в п’ятірку кращих вчителів Тернопільщини.
- З 1995 року вчитель біології Шостак М. М. має статус «Довіра» від Київського педагогічного університету ім. Драгоманова, за яким навчалося шість випускників школи
- Старшокласники навчаються у МАН. Школярі беруть активну участь у конкурсах «Таланти твої, Україно», «Овації», «Левеня», «Кенгуру», «Колосок», «Податки очима дітей» і показують високі результати. Учениця Меленчук А. посіла ІІ місце в обласному конкурсі творчих робіт «Гідні умови праці-запорука достойного життя», організований Укрпоштою. Шкільні команди з футболу, волейболу, баскетболу, тенісу були неодноразовими призерами районних та обласних змагань
- Дієвими в школі є музей «Бабусина світлиця», зал національного відродження, кімната духовності, які сприяють формуванню особистості дитини, зростанню свідомого українця, прищепленню духовних цінностей.
- Плідно працює учнівське самоврядування. Шляхом демократичних виборів обирається президент школи і формується парламент, який видає з 2005 року власну друковану газету «Клас».
- Традиційними у школі стали: День здоров’я, День відкритих дверей, День учнівського самоврядування, козацькі забави, посвята в соколята, Шевченківські дні, Андріївські вечорниці, лицарські турніри, новорічні мюзикли.
- Школа має багату історію та давні традиції, які ми всіляко зберігаємо та продовжуємо. Школа знаходиться в постійному розвитку, здійснює пошук перспективних форм навчання, удосконалює матеріальну базу, співпрацює з іншими навчально-виховними закладами,опановує освітні горизонти та втілює свої розробки в практику, піклується про дозвілля своїх учнів. Авторитет школи постійно зростає, що дає нам наснагу до подальшого розвитку.