Козівський ліцей №2 Козівської селищної ради

Олімпіади.Конкурси

Дата: від до Скинути

Підсумки за результатами ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2023-24 році

Талановита молодь – інтелектуальне багатство нації, її творчий потенціал. Тому турботу про розвиток обдарованості дітей необхідно розглядати як піклування про майбутнє української держави.

18:18 21.02.2024

Підсумки олімпіади за 2021/22 рр. Вітання для переможців та вчителів, що їх підготували.

У 2021/22 навчальному році кількість 28 призових місць на ІІ етапі та  4 призових місця на III етапі Всеукраїнських учнівських  олімпіад вибороли учні Козівського закладу  загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Козівської селищної ради (директор Максимів М.О., заступник Івахів М.І.)

21:56 10.02.2022